Voorjaarscompetitie 2024

Beste Tennis liefhebbers,

de indeling van de KNLTB Voorjaarscompetitie 2024 is gepubliceerd op toernooi.nl en in de ClubApp!

Captains
De aanvoerders van de competitieteams zijn gedurende de competitie verantwoordelijk voor hun team. Hierin worden zij gesteund door de competitieleider van Topio: Natasja Vlaar.

Heb je vragen dan kun je contact opnemen via [email protected]

Speeldata competitie: 

INDELING TEAMS TC TOPIO

 

HEREN

Heren Dubbel Vrijdag Avond 17+ TOPIO 1 - 1e klasse  

  • Koen Teunesen - captain
  • Mark Teunesen 
  • Hein Berends
  • Stein Bongers 
  • Sebastiaan Gijsbertsen

Heren Dubbel Vrijdag Avond 17+ TOPIO 2 - 2e klasse 

  • Willem-Jan van Summeren - captain
  • Bob den Hartog
  • Bart Hermanussen
  • Guus Moors
  • Karsten Tielemans
  • Anton van Hal

Heren Dubbel Vrijdag Avond 17+ TOPIO 3 - 3e klasse  

  • Joep Selten - captain
  • Ward de Kleijne
  • Matthijs Rijkers
  • Niels Somers

Heren Dubbel Vrijdag Avond 35+ TOPIO 1 - 4e klasse

  • Erik Gabriels - captain
  • Ted Donkers
  • Hanno Gerrits
  • Marc Lakenberg
  • Jos Vlaar

DAMES

Dames Dubbel Donderdag Avond 17+ TOPIO 1 - 4e klasse

  • Natasja Vlaar - captain
  • Karin van Geldorp
  • Conny van der Ven
  • Ineke van Rooij 
  • Annemiek van de Rijdt

Dames Dubbel Donderdag Avond 17+ TOPIO 2 - 5e klasse

  • Kristel Beelen - captain
  • Karin Nooijen
  • Christel van Schipstal
  • Annette van Casteren-van Schipstal
  • Esther Tielemans

Dames Dubbel Donderdag Avond 17+ TOPIO 3 - 5e klasse

  • Christien Zonnenberg - captain
  • Paulien Hendriks
  • Thea van der Loop
  • Joke Verstraten
  • Annie van Zuijlen

Dames Dubbel Donderdag Avond 17+ TOPIO 4 - 5e klasse

  • Sandra Geurts - captain
  • Didi Keijzers
  • Maike van Bakel
  • Wendie de Veer 

Dames Dubbel Donderdag Avond 17+ TOPIO 5 - 5e klasse

  • Silvia Kremers-Kling - captain
  • Evelyne Nabuurs 
  • Marian Bisschops 
  • Ellen Vissers 
  • Wendy Cornelissen

Dames Dubbel Vrijdag Avond 17+ TOPIO 1 - 4e klasse

  • Maaike Rutten - captain
  • Janneke Franken
  • Sindy van der Linden
  • Cindy Peters

GEMENGD DUBBEL

Gemengd Dubbel Donderdag Avond 17+ TOPIO 1 - 1e klasse

  • Jasper de Vroed - captain
  • Wendy de Vroed
  • Jolanda Verheijen
  • Stefanie Veldboer
  • Peter van der Linden

Gemengd Dubbel Donderdag Avond 17+ TOPIO 2 - 4e klasse

  • Isa Brienen - captain
  • Daphne Manders
  • Thijs Selten
  • Sam van Bakel

Gemengd Dubbel Vrijdag Avond 17+ TOPIO 1 - 1e klasse

  • Marijk Kusters - captain
  • Bob den Hartog
  • Esm√©e Krause-Paulussen
  • Guus Moors

Gemengd Dubbel Vrijdag Avond 17+ TOPIO 2 - 2e klasse

  • Jenna Tielemans - captain
  • Marly Tielemans
  • Karsten Tielemans
  • Valentijn Toebast

Gemengd Dubbel Vrijdag Avond 17+ TOPIO 3 - 3e klasse

  • Lieke van Dooren - captain
  • Jeremy Cornelissen
  • Mike Crooijmans
  • Anoek van den Elzen

Gemengd Dubbel Vrijdag Avond 17+ TOPIO 4 - 4e klasse

  • Didi Keijzers - captain
  • Isa Brienen
  • Niels Somers
  • Peter Thijssen

Gemengd Dubbel Vrijdag Avond 17+ TOPIO 5 - 4e klasse

  • Janne Nooijen - captain
  • Sharon van Gemert
  • Mathijs Goossens
  • Ronny van Lanen
  • Sjoerd van Reijmersdal

Gemengd Dubbel Vrijdag Middag 50+ TOPIO 1 - 2e klasse

  • Theo Engels - captain
  • Joop Steenhuis
  • Nellie Thoonen
  • Bets Bloemen-Egelmeers