Najaarscompetitie KNLTB 2020

 

Algemene informatie

De KNLTB najaarscompetitie 2020 vindt plaats in de maanden september en oktober, met inhaaldagen in november. Klik hier voor de speeldata 2020. 

Captains

De aanvoerders van de competitieteams zijn gedurende de competitie verantwoordelijk voor hun team. Hierin worden ze gesteund door de VCL van Topio: Natasja en Judith. 

Teamindelingen Najaar 2020

(indeling competitie volgt binnenkort)

 

Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Donderdag Avond

4e klasse - TOPIO 1

  • Christel van Schipstal
  • Kristel Beelen 
  • Judith van Mil 
  • Agnes Litjens - van Tienen 
  • Annette van Casteren-van Schipstal 
  • Karin Nooijen

4e klasse - TOPIO 2

  • Silvia Kremers-Kling 
  • Evelyne Nabuurs 
  • Marian Bisschops-Rovers 
  • Ellen Vissers 
  • Saskia Verweijen 
  • Angelien Manders 

4e klasse - TOPIO 3

  • Sandra Geurts 
  • Wendie de Veer 
  • Angelique Teunissen 
  • Monique van Amstel-Janssen 
  • Maike van Bakel 

Heren Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

1e klasse - TOPIO 1

  • Mark Teunesen 
  • Hein Berends 
  • Erik Hopman 
  • Harm Litjens 
  • Sebastiaan Gijsbertsen
  • Koen Teunesen 

Heren Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

4e klasse - TOPIO 1

  • Rob Kuppen 
  • Ramon Schaap 
  • Frank van der Cruysen 
  • Joost van Boxtel
  • Ted Donkers 
  • Hanno Gerrits 

4e klasse - TOPIO 2

  • Michel Toonen 
  • Jeroen van den Heuvel 
  • Johnny van der Ven 
  • Louis Kahlert 
  • Ron van Lith 
  • Jos Vlaar
  • Helwig Cornelissen

Dames Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

4e klasse - TOPIO 1

  • Anoek van den Elzen
  • Maaike Rutten 
  • Lieke van Dooren 
  • Cindy Peters 
  • Lindi Dekkers 

Dames Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

3e klasse - TOPIO 1

  • Natasja Vlaar 
  • Karin Cornelissen 
  • Conny van der Ven
  • Ineke van Rooij 
  • Judith Toonen-de Poorter 
  • Annemiek van de Rijdt

Gemengd Dubbel 17+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

2e klasse - TOPIO 1

  • Marielle Verweijen 
  • Robert Verweijen 
  • Joop van der Veen 
  • Caro Ekstijn 

2e klasse - TOPIO 2

  • Heleen van de Wiel-van Berlicum 
  • Stefanie Veldboer 
  • Anton van Hal 
  • Rene Teunesen 
  • Esmée Paulussen 

Gemengd Dubbel 35+ (Op Tijd) Vrijdag Avond

2e klasse - TOPIO 1

  • Tiny Wouters 
  • Gerrie Hendriks
  • Ankie van den Crommenacker 
  • Jos Bongers
  • Harrie van der Meijden

Groen 10 t/m 12 jaar Zondag Groen 2 - TOPIO 1

  • Wessel van den Hoogenhoff
  • Tim van Lanen
  • Sven Derks 
  • Inge Cornelissen 

Junioren 11 t/m 14 jaar Zondag 4e klasse - TOPIO 1

  • Bas Derks 
  • Sem Hendriks 
  • Gaby van der Veen 
  • Reyno Lagerweij 
  • Lana de Klein 
  • Janske Bastiaans